امروز جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

افتتاح فروشگاه ایران قفسه در تهران

تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 بهمن 1398

قفسه بندی های فلزی، نردبان های صنعتی و خانگی نیاز مشاغل کارگاهی و کارخانه ای، در تمامی حوزه ها می باشد. همچنین خرید از فروشگاهی با اجناس با کیفیت و قیمت مناسب شاید کار آسانی نباشد. اما وقتی قرار است برای سوپر مارکت خودمان اقدام به خرید تعداد زیادی چرخ فروشگاهی بکنیم برایمان بسیار مهم است که از جایی خرید کنیم که تخفیف چشمگیری به ما بدهد. اگر قصد دارید برای کارخانه ی خودتان نردبان های صنعتی با کیفیت بالایی بخرید، حتما قبل از خرید به اندازه ی کافی تحقیق کنید. نوع نیاز شما و مقدار هزینه ای که برای خرج کردن مجاز هستید، بسیار در خریدتان تاثیر گذار است.


قفسه بندی فلزی یا قفسه بندی چوبی؟
قفسه های فلزی محکم و با دوام هستند. در آتش سوزی از بین نمی روند و همچنین موریانه به آن ها آسیبی نمی رساند. جنس یک قفسه ی فلزی خوب از فولاد زنگ نزن است و در شرایط مرطوب نم نمی کش؛ در حالی که قفسه ی چوبی در شرایط مرطوب نم می کشد و پوسته پوسته می شود.
قفسه بندی های فلزی برای انبار داروخانه ها و بیمارستان ها، مغازه های ابزار فروشی و اتاق های بایگانی اسناد بسیار کاربردی و مناسب هستند. شما از همه ی زاویه ها می توانید به اشیا داخل آن ها دسترسی داشته باشید.


خرید آسان با چرخ های فروشگاهی:
فرض کنید فروشگاهی دارید که انواع اقسام اجناس در برند های مختلف را برای فروش گذاشته اید. اگر سوپر مارکت باشید، همیشه مواد خوراکی تازه و روز را برای خرید مشتریان می آورید و مشتریان از تازگی محصولات شما همیشه تعریف می کنند؛ اما چون دستانشان قادر به حمل تعداد زیادی کالا نیست هر چقدر که نیاز روزانه شان است می خرند و می روند. اگر یک چرخ فروشگاهی بود چه؟
حتما و حتما چرخی میان قفسه های خرید می زدند و کم و کاستی های خانه شان را از فروشگاه شما می خریدند.
 
نردبان خانگی، نیاز هر خانه:
هر خانه برای تعمیرات جزئی و یا بزرگی که ممکن است پیش بیاید، نیاز به یک نردبان خانگی دارد. یک روز، یک نردبان خانگی بخرید و تمام عمر از آن استفاده کنید. جنس این نردبان ها باید محکم و با دوام باشد. نوع پروانه ای نردبان خانگی بهترین انتخاب برای نیاز های شماست. تغییر اندازه در ارتفاع این نوع نردبان، این امکان را به شما می دهد تا به مکان هایی با دسترسی سخت، راحت تر دسترسی پیدا کنید.
 
نردبان های صنعتی باید درست انتخاب شوند؛
بسته به اینکه کارخانه ی شما چه محیطی دارد و کار پردازان شما در ارتفاع چه کارهایی را باید انجام دهند نوع انتخاب نردبان شما قطعا متفاوت است.
اگر فردی نیروی تعمیر برق فشار قوی است، به دلیل حساسیت بالای این شغل و مدت زمان زیادی که باید در ارتفاع باشد به یک نردبان سکو دار نیاز دارد.
کارپردازان ساختمان سازی در بعضی شرایط به نردبان ریلی و در شرایط دیگر برای ظریف کاری های ساختمان در ارتفاع به نردبان کشویی نیاز دارند.

این که ما نوع نیاز مان را درک کنیم و بدانیم که ایمنی یک کالا حتی مهم تر از کیفیت آن است، منجر به یک خرید مناسب از یک فروشگاه مناسب خواهد شد.
فروشگاه های تازه افتتاح شده برای جذب مشتریان وفادار و ماندگار تعامل خوبی را برقرار می کنند و همچنین پشتیبانی و خدمات پس از فروش را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. تخفیف های عمده فروشی از جذابیت های دیگر این فروشگاه هاست.
پس، با کیفیت، مطمئن و برای یک عمر خرید کنید.
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه محتوایی لرن سیتی می باشد .