امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳

چگونه دندان های سفید و براقی داشته باشیم ؟

تاریخ انتشار : شنبه 1 ارديبهشت 1397

قطعا همه ی ما می دانیم که مسواک زدن یکی از بهترین روش های که به وسیله ی آن می توانیم دندان های تمیزی داشته باشیم و البته اینکار را باید از کودکی شروع کرد و همواره مرافبت از دندان ها را فراموش نکرد.
داشتن دندان های سفید و براق
اگر شما هم با سوال چگونه دندان های سفید و براقی داشته باشیم ؟ روبرو هستید توصیه می شود به موارد گفته شده در ادامه این مطلب دقت کنید.
۱)محلول های شست و شوی دهان
شما می توانید به وسیله این محلول ها لک های غذایی که بر روی دندان هایتان هستند را از بین ببرید و سبب تمیز شدن دندان هایتان شوید.
۲) چایی کمرنگ بنوشید
شما می توانید رنگ نوشیدنی های خود را کم رنگ کنید اینکار نیز سبب می شود که مواد تیره کننده در نوشیدنی های شما نیز کم تر باشد.
۳)هر روز نخ دندان بکشید
فراموش نکنید تاثیر نخ دندان نیز مانند مسواک است و به سلامت دندان های شما بسیار کمک می کند.جرم بر روی دندان سبب می شود لکه های غذا باقی بماند شما با اینکار این جرم ها را از بین می برید.
۴) جویدن غذاهای ترد را فراموش نکنید
می توانیم جویدن غذاهای ترد ، میوه ها و سبزی ها را مانند مسواک زدن بدانید که سبب می شود غذاها و موادی که بر روی دندان ها باقی مانده اند ، از بین بروند.
۵) از سفید کننده های معتبر استفاده کنید
برخی از سفید کننده های که در داروخانه ها عرضه می شوند تاثیر فراوانی بر روی دندان های شما داشته اند.
۶)رعایت بهداشت دهان و دندان
حتما برایتان تکراری است که به شما بگوییم روزی دو بار مسواک بزنید ولی باید همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که با دو بار مسواک زدن در روز و نخ دندان کشیدن می توانید دندان های سالمی داشته باشید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه محتوایی لرن سیتی می باشد .