شهر آموزش

گل و گیاه

گیاه سانسوریا شمشیری گیاهی بسیار محبوب است و مقاومت بی‌نظیر آن، این گیاه را به یک انتخاب عالی برای آپارتمان نشینان تبدیل کرده است. همه ما کم و بیش با خواص فوق العاده سانسوریا آشنایی داریم و می‌دانیم که بودن آن در خانه می‌تواند فواید زیادی برای سلامتی روح و جسم ما داشته باشد. اما درصد موثر بودن این خواص در زندگی ما چقدر است ؟!

موضوع : گل و گیاه        تاریخ ارسال : دوشنبه 3 آذر 1399

توجه داشته باشید که بیشتر گیاهان به نور آفتاب نیاز دارند و منظور از مقاوم به نور کم یا سایه دوست این است که نور مستقیم خورشید را دوست ندارند و بهتر است جایی قرار بگیرند که دارای نور کافی اما غیر مستقیم باشد.

موضوع : گل و گیاه        تاریخ ارسال : دوشنبه 25 فروردين 1399

بسیاری از افراد برای نگهداری از گیاهان در خانه دچار تردید و دودلی هستند. اگر شما هم مطمئن نیستید که خرید گل و گیاه تصمیم درستی است یا نه، کافی است این مطلب را درباره فواید نگهداری از گیاهان در منزل بخوانید.

موضوع : گل و گیاه        تاریخ ارسال : يكشنبه 24 شهريور 1398

پرورش گل و گیاه یکی از زیباترین کارهایی است که علاقمندان بسیاری هم دارند. خیلی از افراد دوست دارند که در خانه یا آپارتمانشان گل و گیاه موردعلاقه شان را پرورش دهند اما روش درست آن را نمی دانند.

موضوع : گل و گیاه        تاریخ ارسال : سه شنبه 4 تير 1398

نگهداری گیاهان در منزل کار آسانی است اما باید دقت کرد چه نوع گیاهی خریداری کنیم و چگونه از او نگهداری کنیم، در ادامه برای بهتر نگهداری کردن از گیاهان خانگی نکاتی را یادآوری کردیم که اجرای آن را به شما توصیه میکنیم.

موضوع : گل و گیاه        تاریخ ارسال : چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .